5678 STATUARIO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5678 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 291kg |
| Block | 5678 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2910kg |
| Block | 5678 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2910kg |
| Block | 5678 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 309cm / 122inch |
| Height | 168cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2616kg |